Banner

קיימות

יופי של קיימות

ב-Greenlam, אנו מבינים קיימות כאופן שבו אנו צורכים ורותמים משאבים, לא רק בסביבה אלא גם בחברה ובכלכלה. אנו מאמינים שיצירת חללים יפים לעולם לא יכולה להיות במחיר של גרימת נזק לכוכב הלכת שלנו מכיוון ששינויי אקלים הם מציאות. לפיכך, אנו מחויבים לייצר מוצרים טובים יותר תוך שימוש בתהליכים בני קיימא והשפעתם עדינה על האנשים ועל כדור הארץ.

כדי לשמור על השפעתנו חיובית על הסביבה, הקמנו קבוצת אסטרטגיה ירוקה. המשימה של הקבוצה היא לפעול באופן חד-משמעי לפיתוח, יישום ומעקב אחר יוזמות ירוקות ברחבי הארגון שלנו. כך שמה שלא נעשה, נשאיר מאחורינו משהו משמעותי, ולא רק את טביעות הרגל הפחמניות שלנו.

גרינלם

יוזמות ירוקות

צריכה בלתי ברת קיימא מפעילה לחץ גדול על כדור הארץ על ידי יצירת בזבוז שבסופו של דבר מזהם את המים והאדמה שלנו. ב-Greenlam, אנו מוודאים ששום דבר רעיל לא ייצא מהצמחים שלנו. כדי לעקוב אחר כך, אנו מקיימים מחקר ושינוי מתמשכים בייצור שרפי אמינו ושרף פנולי המשמשים בתהליך הספגת נייר. שיטה פשוטה אך חיונית זו מבטיחה מוצר נטול ממסים שלא רק מפחית פליטות נמלטות הגורמות לדמעות, אלא גם מביא לאפס הזרמת קולחים מהמפעלים שלנו.

אפס פריקת נוזלים

בהסתמך על היערות עבור דרישות חומרי הגלם שלנו, אנו גם מחויבים באמת ובתמים למטרת שימורם. המוצרים שלנו הם בעלי אישור FSC® ו-PEFC, המאמתים את הטענות שלנו לגבי ניהול בר-קיימא ואחראי של משאבי טבע. יחד עם תשומות ממוחזרות, אימות תוכן לפני ואחרי הצרכן נקבע עבור כל מוצר כדי לשמור על מאפייני הביצועים הגבוהים ביותר ולעמוד בכל נורמות הפליטה. וזה לא זה. חלקים מסוימים של השטח הנטוע שלנו משתמשים גם במיני עצים מקומיים או מסתגלים הילידיים לאקלים האזורי, מועילים לחברה, לכלכלה ולסביבה.

יערנות אחראית
מוצרים בטוחים ולא מסוכנים

בהסתמך על היערות עבור דרישות חומרי הגלם שלנו, אנו גם מחויבים באמת ובתמים למטרת שימורם. המוצרים שלנו הם בעלי אישור FSC® ו-PEFC, המאמתים את הטענות שלנו לגבי ניהול בר-קיימא ואחראי של משאבי טבע. יחד עם תשומות ממוחזרות, אימות תוכן לפני ואחרי הצרכן נקבע עבור כל מוצר כדי לשמור על מאפייני הביצועים הגבוהים ביותר ולעמוד בכל נורמות הפליטה. וזה לא זה. חלקים מסוימים של השטח הנטוע שלנו משתמשים גם במיני עצים מקומיים או מסתגלים הילידיים לאקלים האזורי, מועילים לחברה, לכלכלה ולסביבה.

בטיחות הצרכנים שלנו היא תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. לפיכך, למוצרים שלנו יש אישור Greenguard, Greenguard Gold, Green Label (סינגפור) ו-EN 16516. בהיותם תואמים לכל התקנים הצפויים של VOCs, פורמלין ופליטות של מרכיבים כימיים אחרים, מוצרי Greenlam בטוחים לשימוש.

מוצרים ידידותיים לסביבה
ניהול פסולת יעיל

“להפחית, להשתמש מחדש, למחזר” היא מנטרה שאנו בגרינלאם חיים לפיה. ניטור בזמן אמת של המשאבים שלנו הפחית משמעותית את ייצור הפסולת שלנו וצמצם את עלויות העיבוד והסילוק שלנו. כל זה, יחד עם מיחזור של פסולת נייר, עזר לנו להציל למעלה מ-8,000 עצים מגודלים.

בהתחשב ברמות הזיהום המדאיגות בארצנו, אנו נוקטים בכל האמצעים הדרושים כדי לא להוסיף לבעיה. לדוגמה, אנו משתמשים רק בכלי רכב חסכוניים בדלק ופליטת גז נמוכה כדי להבטיח אוויר נקי מרעילים.

מערכות לוגיסטיקה אחראיות
איכות אוויר פנימית מפוקחת (IAQ).

אנו מתייחסים ברצינות רבה לבריאות העובדים שלנו. וכך, כדי להבטיח סביבת עבודה בריאה, אנו מבצעים בדיקות תקופתיות כדי לשמור על איכות האוויר בתוך הבית תוך שמירה על האוויר האטמוספרי.

אנו עושים שימוש מלא במשאבי אנרגיה מתחדשים שונים הזמינים כדי לשמור על הסביבה שלנו. לא רק שהם קלים יותר לרכישה וחסכוניים יותר, אלא שהם גם הרבה פחות מזיקים. וכך, אנו מעסיקים 13 מיליון ק”ג של דלק ביולוגי מדי שנה שמקזז 1.16 מיליון טונות של פליטת CO2, ומפעל האנרגיה הסולארית שלנו מייצר 0.3 מיליון וואט של אנרגיה. לוקח אותנו צעד אחד קרוב יותר לסביבה נקייה וירוקה יותר.

ניצול אנרגיה מתחדשת
מיוצר עם מוצרים טבעיים

לא כל פתרון חייב להיות טרי מהמפעל. עבור האתגרים היומיומיים שלנו, התחלנו להסתכל על הטבע עבור פתרונות פשוטים, אורגניים. ולאט לאט אנחנו עושים שינויים שיכולים לעשות עולם של הבדל. כמו ההחלטה שלנו להשתמש במוצרים טבעיים כמו קליפות אגוזי קשיו במקום מוצרים סינתטיים ופטרוכימיים. בזבוז בעיבוד קשיו, קליפות אלו הן אחד המקורות הטובים ביותר של פנולים ארוכי שרשרת. נכון לעכשיו, הצלחנו להחליף כ-10% מהשימוש בפנול שלנו שעזר לשנות את טכנולוגיית השרף שלנו, וכתוצאה מכך.

• שיפור גמישות המוצר ויכולת העיבוד של לוחות קומפקטיים.

• הפחתת פליטת VOC מהתהליך כמו גם מהמוצר הסופי.

• צמצום הטיפול והאחסון של חומרים מסוכנים במפעל.

• השגת ביצועים ללא פשרות.

• ביטול הצורך בשטיפת תהליך, מאפשר אפס הפרשות מהמפעל.

החזון שלנו הוא ליצור איזון בין צמיחה כלכלית להשפעה חברתית חיובית על ידי אימוץ שיטות המקדמות הגנה והתחדשות סביבתית. שיטה אחת כזו היא שימוש בתהליך מים חמים בלחץ המשיג את רף צריכת המים של התעשייה ליחידה מיוצרת. עם זה, הפחתנו בהצלחה את נסיגת מי התהום שלנו, עומסי STP עם מים ניתנים לטיפול ב-TDS גבוה, ואת צריכת החשמל כתוצאה מכך. זה חוסך אנרגיה מבוזבזת בחימום מים מתוקים ומספק שיפוע חום יציב, מבטיח איכות מוצר עקבית רק על ידי שימוש בנוהג זה במתקנינו, חסכנו למעלה מ-8 מיליון ליטר מים ו-80,000 קילוואט-שעה של אנרגיה חשמלית השנה. כמו כן, סוכנויות נחשבות עורכות ביקורת אנרגיה תקופתית וממליצות על אמצעים שונים לחיסכון באנרגיה שעזרה לנו לחסוך למעלה מ-35,000 קילוואט-שעה של חשמל בממוצע בשנה עד כה.

חיסכון באנרגיה ובמים